Ми відкриті! Приймаємо замовлення з 8:00 до 21:00 щодня

Про компанію

Компанія Tesla Weld — розумна організація виробництва для створення якісної техніки за доступною ціною

Ми виробляємо та продаємо зварювальну техніку для будинку, майстерень, невеликих заводів і великих промислових підприємств. Під назвою Tesla Weld об'єднані власне виробництво та фірмовий інтернет-магазин.

Перш ніж почати розробку своїх зварювальних апаратів, ми кілька років вивчали попит та побажання користувачів. Потім команда об'їхала понад 70 заводів в різних країнах. Головною метою було зрозуміти, як розумно економити на виробничих процесах, щоб отримати недороге, але надійне і довговічне устаткування. Саме це в повній мірі відповідало б очікуванням покупців.

Ми помітили, що на кінцеву вартість і якість продукції багато в чому впливали кваліфікація співробітників і кількість продукції, що випускається в кожній партії. Що більше партія, то складніше її перевіряти.

Наші фахівці проаналізували досвід іноземних компаній та врахували чужі помилки, щоб ніколи їх не повторювати.

На нашому заводі на всіх керівних посадах працюють співробітники з вищою освітою, а в складальних цехах — з середньою спеціальною, що пройшли додаткові стажування та суворі атестації. Кожен з них знає, що робить, здатен прогнозувати ситуацію і вносити пропозиції щодо оптимізації процесів. Все це скоротило кількість бракованих виробів до мінімуму та істотно знизило витрати підприємства.

Продукцію ми випускаємо невеликими серіями. Так відділ якості встигає за короткий проміжок часу ретельно перевірити кожен апарат і зробити обґрунтований висновок щодо його працездатності. За рахунок випуску невеликими партіями скоротилася кількість непроданої продукції на складах, у нас немає залежалих товарів. Це зменшує заморожені ресурси і дозволяє гнучко реагувати на потреби користувачів.

Коли ми прибрали непотрібні фінансові витрати, потреба в економії на комплектуючих відпала сама собою. Деталі ми закуповуємо лише найвищої якості, у перевірених світових виробників: Toshiba (Японія), Infineon (Німеччина), Fair Child (США), ST (Франція, Італія, Швеція).

В результаті нам вдалося зробити якісне зварювальне обладнання за прийнятною ціною.

Сьогодні ми випускаємо понад 100 моделей зварювальних апаратів та близько 400 найменувань комплектуючих і витратних матеріалів до них.

Всі основні наші моделі представлені на цьому сайті.

Чому нас рекомендують
Інтернет-магазин Tesla Weld: 7 відділів працюють
для Вас щодня

Щодня ми працюємо над тим, щоб Ви отримували повну і достовірну інформацію про товари, могли легко обрати, проконсультуватися,
вчасно забрати своє замовлення і розраховувати на цілодобову технічну підтримку.

Відділ маркетингу та реклами

Відповідає за то, щоб якомога більше людей дізналися про продукцію Tesla Weld і захотіли спробувати її в роботі.

Якщо Ви перейшли на сайт з реклами в інтернеті, це їхня заслуга. Якщо Вам зручно користуватися цим сайтом, і Ви швидко знайшли потрібний товар, це теж завдяки команді маркетологів. Якщо Вам щось не сподобалось, залиште відгук на сайті, і вони побачать його першими. Побачать і все виправлять.

Відділ з продажу побутового та напівпрофесійного зварювального устаткування

Це невгамовні випробувачі кожної новинки зварювального устаткування. Їх не потрібно просити заварити котел чи днище кузова, вони самі шукають діри в металі, щоб швидше їх залатати. Але це у вільний час. А на роботі вони завжди готові поділитися своїми знаннями, підібрати апарат під будь-які роботи і порадити найкращі способи зварювання.

Відділ з продажу промислового обладнання

Знають, як виглядають зсередини металургійні, хімічні та машинобудівні підприємства України. Хоча б раз на місяць кожен з них буває у відрядженні на виробництві у замовника.

Вони допоможуть обрати зварювальні машини, трактори, комплексні установки, верстати з ЧПУ та ін. З ентузіазмом розкажуть, з чого вони складаються і як їх експлуатувати, щоб вони працювали довше.

Ваш персональний менеджер відповість на будь-яке питання з обладнання, навіть якщо він виник пізно вночі, під час роботи третьої зміни зварювального цеху.

Відділ логістики

Забезпечує доставку замовлення точно в зазначені строки і в повній цілості.

Вони ж оптимізують маршрути доставки обладнання з виробництва. Тому ми не переплачуємо за транспорт, а Ви отримуєте мінімальні ціни на якісне обладнання.

Відділ складського зберігання

Вони не просто зберігають в сухості та теплі всі наші зварювальні апарати на складі, але ще й регулярно перевіряють їх на працездатність. Особливо перед відправкою. Три людини дають незалежні висновки щодо працездатності апарату, перш ніж він поїде до Вас.

Після перевірки співробітники складу акуратно запаковують обладнання за спеціальними стандартами, щоб його не пошкодили при транспортуванні.

Техвідділ

Займається вхідним контролем обладнання, його налаштуванням і розробкою зрозумілих та докладних інструкцій з експлуатації.

Окремий підрозділ в ньому відповідає на дзвінки покупців, консультує з питань правильної експлуатації, проводить профілактичне обслуговування, заміну деталей та ремонт у разі необхідності.

Відділ контролю якості

Їх головний обов'язок — отримання зворотного зв'язку від покупців. Вони зателефонують Вам і запитають, чи все сподобалось в нашому обладнанні і обслуговуванні.

Співробітники цього відділу формують перелік Ваших пропозицій і побажань, за яким ми орієнтуємося, над чим слід попрацювати і як стати кращою компанією в Україні та країнах СНД.

Дякуємо за виявлений інтерес до нашої компанії! Для Вас ми завжди на зв'язку. Для Вас ми завжди на зв'язку.

Відділ продажу:

Ми на зв'язку цілодобово 7 днів на тиждень

Сервісний центр:

Або залиште свій номер, наші менеджери Вам зателефонують

Блог про зварювання
Європейська потрійна гарантія

Ремонт, заміна деталей,

техпідтримка 24/7

Власне виробництво

Повний контроль

виготовлення і збірки

ВИПРОБУВАННЯ АПАРАТІВ TESLA WELD

Перш ніж запустити модель апарату в масове виробництво, ми ретельно перевіряємо його на спеціальних випробувальних установках.

1

Тест апарата за екстремально зниженої та екстремально підвищеної напруги

2

Тестування роботи в дуже запиленому середовищі

3

Тестування безвідмовної роботи за сильної вібрації

4

Тестування працездатності апарата після падіння з висоти 1,5 метра

5

Тестування роботи апарата в умовах дощу (100% вологість)

Поки російський військовий корабель йде нах..й, компанія Tesla Weld відновлює роботу!

Ми робимо все, щоб ви змогли отримати замовлений товар якнайшвидше у будь-якому місті України.

Компанія працює для вас з 8:00 до 21:00 щодня.

  • - приймаємо та обробляємо замовлення;
  • - оперативно надсилаємо товари Новою Поштою;
  • - консультуємо з технічних та організаційних питань;
  • - забезпечуємо сервісне обслуговування.

УВАГА!

Перед оформленням замовлення переконайтеся, будь ласка, що відділення Нової Пошти, яке ви вказали для отримання у вашому населеному пункті, працює. Зробити це можна за посиланням: Перелік відкритих відділень

Зверніть увагу, шоурум у Харкові на вул. Салтівське Шосе, 2 тимчасово не працює з технічних причин.

Замовте дзвінок!
Ми передзвонимо у зручний час.
Вітаю! У вас є питання
чи вам потрібна допомога?
Замовте дзвінок!
Ми передзвонимо у зручний час.

Виберіть час та залиште номер телефону,
ми вам передзвонимо.